Dodany: 2013-10-07 11:29:20

 

Na czym polega prowadzenie ewidencji ryczałtowychNiektórzy z przedsiębiorców korzystają z takiej formy rozliczania się państwem, jak ewidencja ryczałtowa. Oczywiście robią to z pomocą biuro rachunkowe olsztyn. Aby jednak przejść na ten typ ewidencji, musi spełniać kilka wymagań określonych ściśle przez prawo.

 

Przede wszystkim firmy, którym biuro rachunkowe olsztyn prowadzi ewidencję ryczałtową w roku poprzedzającym rok podatkowy musza uzyskać przychód z działalności w wysokości nie wyższej niż sto pięćdziesiąt tysięcy euro. Ponadto, taka firma może uzyskać przychód wyłącznie z działalności prowadzonej w formie spółki . Ponadto, takie przedsiębiorstwo nie może w roku poprzedzającym korzystać z karty podatkowej. O tym wszystkim wie oczywiście każde biuro rachunkowe Olsztyn. Możemy więc bezpiecznie zdać się na pomoc takiej firmy.

Jak widać ten sposób rozliczania się z państwem nie przysługuje każdemu i nie zawsze też opłaca nam się korzystać z tego sposobu. Zanim się zdecydujemy, skonsultujmy się z naszym biuro rachunkowe Olsztyn, które na pewno podpowie, co nam się opłaca, a co nie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega prowadzenie ewidencji ryczałtowych
Nick: