Dodany: 2011-08-22 13:01:37
 

Na czym polega prowadzenie kadr i płacŻadne przedsiębiorstwo nie może obejść się bez przysłowiowej „papierkowej roboty”. Do prowadzenia księgowości każdą firmę obligują przepisy prawa, w tym zarówno ubezpieczeń społecznych jak i prawa pracy.

 

Wymagają one więc aby każdy podmiot prowadził usługi księgowość i we właściwym czasie składał deklaracje w określonych w normie prawnej terminach. Ich przekroczenie będzie rodzić wiele nieprzyjemności oraz kar, którym podlegać będzie nie osoba, która błędnie prowadzi usługi księgowość ale za niedociągnięcia będzie odpowiadała cała firma. Z tego też względu obsługa kadr i płac musi być prowadzona nie tylko bardzo skrupulatnie ale także i zgodnie z prawem.

 

Jako, iż polski system prawny, głównie prawa pracy nieustannie się zmienia i każdego dnia dochodzą nowe przepisy prawa biura rachunkowe prowadząc usługi księgowość muszą być z nimi na bieżąco, aby wypełniać powierzone zadania. W ich zakresie będzie leżeć oczywiście dokonywanie poprawek, kiedy obsługa kadrowo – płacowa będzie prowadzona w niewłaściwy sposób..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega prowadzenie kadr i płac
Nick: