Dodany: 2011-08-22 12:23:12
 

Jakie usługi świadczą księgowiUsługi księgowości wykonywane przez biuro księgowe warszawa obejmują nie tylko pełną obsługę kard i płac w małych i średnich firmach. W przypadku przedsiębiorstw będących jednocześnie spółkami prawa handlowego konieczna jest pełna księgowość, obejmująca kompleksową obsługę firmy w zakresie zarówno podatków jak również prowadzenia ksiąg rachunkowych w których biuro księgowe warszawa specjalizuje się od wielu lat.

 

Wśród usług które świadczy na rzecz firm znajdzie się również pomoc w doradztwie inwestycyjnym oraz podatkowym jak również prowadzenie na rzecz współpracujących z firmą klientów innych usług, stricte powiązanych z dziedziną finansów.

 

Będzie to na przykład opracowywanie różnego typu sprawozdań finansowych (spółki akcyjne) oraz przygotowywanie dla nich dokumentacji, która będzie służyć staraniom o dodatkowe źródła finansowania działalności, między innymi kredyty bankowe jak również przygotowywanie wniosków o wsparcie z unii europejskiej. W zakresie usług jakie świadczy biuro księgowe warszawa, jakie może świadczyć biuro księgowa warszawa znajdą się również rozliczenia pozostałych podatków jak PIT, CIT czy VAT..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie usługi świadczą księgowi
Nick: