Dodany: 2011-08-22 10:01:54
 

Inne typy podatkówW ofercie usługowej, jaką dla klientów posiada biuro rachunkowe ursus znaleźć można doradztwo w sprawach podatkowych dotyczących składania deklaracji podatkowych przez osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa.

 

W każdym z tych przypadków usługi świadczone przez biuro rachunkowe ursus prócz podstawowych kwestii rozliczeń znaleźć można także obsługę pozostałych typów podatków – podatki majątkowe. Są nimi wszystkie te płatności, które wiążą się bezpośrednio i pośrednio ze sprzedażą różnego majątku. Obejmują więc zarówno sprzedaż nieruchomości, przejście praw majątkowych na inną osobę bądź osoby jak również sprzedaż środków trwałych – pojazdów.

 

I to właśnie z tymi kwestiami odwiedzający biuro rachunkowe ursus mają najwięcej problemów, aby samodzielnie we właściwy sposób dokonać rozliczeń i złożyć poprawnie wypełnione odpowiednie deklaracje. I to właśnie z tych powodów usługi doradztwa podatkowego cieszą się coraz większym powodzeniem, pomimo niedługiego stażu na rynku doradczym przez tą branża istnieją ogromne możliwości rozwoju..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Inne typy podatków
Nick: