Dodany: 2011-08-22 09:55:28
 

CITProwadzenie działalności gospodarczej obliguje każdego podatnika do opłacania podatku od osób prawnych CIT. Pomimo, iż większość obowiązków jest bardzo podobna do tych, które muszą wypełniać osoby fizyczne płacąc PIT to występujące różnice sprawiają, iż znacznie łatwiej jest go odróżnić.

 

Również w jego przypadku biuro rachunkowe ursus do którego zwracają się o pomoc osoby prawne a więc przedsiębiorcy jak i spółki kapitałowe bez względu na sposób uzyskania osobowości prawnej będą służyć radą i fachową pomocą przy wypełnianiu deklaracji podatkowych. W zakresie świadczonych usług biuro rachunkowe ursus może zaproponować więc zajęcie się rozliczeniami wyżej wskazanego podatku jak tylko podpowiedzieć przedsiębiorcy w jaki sposób winien on wypełnić posiadaną przez siebie deklarację.

 

W sprawach podatkowych niezależnie od tego czy dotyczą osób fizycznych czy też prawnych pomoc jaką świadczy biuro rachunkowe ursus poprzez licencjonowanego doradcę podatkowego może okazać się niezbędną aby zeznanie zostało złożone w terminie i było poprawnie wypełnione..

Dodaj nowy komentarz do artykułu CIT
Nick: