Dodany: 2011-08-22 09:38:31
 

PITJednym z typów podatku, w którym pomocą może służyć biuro rachunkowe ursus jest podatek od dochodów osób fizycznych. Jest to podatek bezpośredni, płacony od wszelkiego typu dochodów uzyskiwanych przez osoby fizyczne.

 

To jednak nie jedyne określenie tego podatku. PIT to również nazwa deklaracji podatkowych na których rozliczają się zarówno osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej jak również podmioty gospodarcze. Pomimo, że każdy ten przypadek jest inny to w żadnej sprawie, która dotyczy obowiązku podatkowego oraz składania wyżej wymienionych deklaracji może pomóc biuro rachunkowe ursus.

 

Jego personel to wykwalifikowani pracownicy, doskonale zaznajomieni z przepisami prawa podatkowego, Konstytucji oraz Ordynacji podatkowej, regulujących prawa i obowiązki polskich obywateli w zakresie stawek podatkowych oraz opłat z nich wynikających. W zakresie usług proponowanych przez biuro rachunkowe ursus mogą leżeć również inne czynności, dotyczące zarówno osób fizycznych jak i firm, w tym wybór formy prawnej przedsiębiorstwa oraz obsługa kadr i płac..

Dodaj nowy komentarz do artykułu PIT
Nick: